APIE MUS

pexels-cottonbro-7480246
0 +
Metai patirties
APIE MUS

Turėdami ilgametę darbo patirtį, esame pasiruošę Jums pasiūlyti kokybiškas paslaugas!

„Devilmora” įsteigta ir savo veiklą pradėjo dar 1995 metais. Įmonės veikla susijusi su pastatų administravimu ir inžinierinių tinklų priežiūra. Taip pat vykdome dujinių katilinių eksploatavimo darbaus. Per ilgą įmonės gyvavimo laikotarpį mūsų darbuotojų tobulinami profesiniai įgūdžiai ir įgyta praktinė patirtis leidžia džiaugtis esamų klientų pasitikėjimu. Įmonėje didžiulis dėmesys skiriamas nuolatiniam darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Plėsdama savo veiklą, “Devilmora” 2011 metais pradėjo veiklą Kauno regione. Šiuo metu įmonė eksploatuoja daugiau nei šimtą įvairios paskirties objektų. Įmonės teikiamų paslaugų kokybę lemia ilgametė patirtis ir darbuotojų profesionalumas. Įmonė yra Respublikinių Būsto Valdymo ir Priežiūros Rūmų narė.

Mūsų vizija

Teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, patrauklius ir lanksčius sprendimus mūsų klientams, kad kiekvienas iš mūsų klientų rastų tinkamą pastatų administravimo sprendimą!

Mūsų pasiekimai

Jau ilgiau kaip 26 metus dirbame pastatų administravimo srityje. Todėl galime pasiūlyti profesionalų aptarnavimą, greitus ir kokybiškus sprendimus ir 100% klientų lūkesčių pateisinimą.