Turėdami ilgametę darbo patirtį, esame pasiruošę Jums pasiūlyti kokybiškas paslaugas bei patrauklius ir lanksčius sprendimus, labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius!
DevilmoraDevilmoraDevilmoraDevilmoraDevilmora

Apie mus

„Devilmora" įsteigta ir savo veiklą pradėjo dar 1995 metais. Įmonės veikla susijusi su pastatų administravimu ir inžinierinių tinklų priežiūra. Taip pat  vykdome dujinių katilinių eksploatavimo darbaus.  Per ilgą įmonės gyvavimo laikotarpį mūsų darbuotojų tobulinami profesiniai įgūdžiai ir įgyta praktinė patirtis leidžia džiaugtis esamų klientų pasitikėjimu. Įmonėje didžiulis dėmesys skiriamas nuolatiniam darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Plėsdama savo veiklą, "Devilmora" 2011 metais pradėjo dirbti Kauno ir Klaipėdos regionuose.  Šiuo metu įmonė eksploatuoja daugiau nei šimtą įvairios paskirties objektų. Įmonės teikiamų paslaugų kokybę lemia  ilgametė patirtis ir darbuotojų profesionalumas. Įmonė yra Respublikinių Būsto Valdymo ir Priežiūros Rūmų narė.

Respublikinių Būsto Valdymo ir Priežiūros Rūmų Prezidento laiškas

Sveiki, kolegos,

Nuo liepos 01 dienos didmiesčiuose šilumos punktų prižiūrėtojai, nors kaip susieti su šilumos tiekėjais, ar turintys kitus apribojimus, nebegali toliau prižiūrėti mūsų šilumos punktų ir mes privalome pasirinkti kitus. Siūlome vieną iš patikimų įmonių, kurių veikla neribojama Šilumos ūkio įstatymo Prezidentės pataisomis. Tai Vilniuje veikianti UAB „ Devilmora“, turinti nepriekaištingą reputaciją, Respublikinių būsto valdymo ir priežiūros rūmų narė.                  Tel. +37068779833+370 68779867 arba info@devilmora.lt  Totorių g. 22- 10, Vilnius. 

Pagarbiai,

Juozas Antanaitis, Būsto rūmų prezidentas

Centrinė būstinė Vilniuje

Direktorius Vilimas Tamošiūnas
+370 68779833

info@devilmora.lt  

Padalinys Kaune+370 68779833

kaunas@devilmora.lt  

Padalinys Klaipėdoje+370 68779833

klaipeda@devilmora.lt